UNiQ Skladová evidence
CZ | EN | ES

Reference

Naši klienti s UNiQem snídají i večeří

Klienti jsou vždy motorem úspěšné práce. Každý den nás motivují k dalšímu rozvoji, a to i díky tomu, že permanentně používají systém UNiQ. Spousta z nich už si to bez něj nedokáže ani představit. Ostatně, přesvědčte se sami, co o nás napsali.

Portál AUTOiNDEX.cz

Portál AUTOiNDEX.cz

UniQ nám pomáhá s mnoha věcmi. Původně jsme si ho pořídili pouze pro správu kontaktů našich klientů. Při první prezentaci tohoto systému nám však bylo vysvětleno, co vše kromě správy kontaktů umí. Zjistili jsme, že je celkem všestranný. Nyní ho používáme jak ke komunikaci s klienty, k zadávání interních úkolů, tak ke kompletním fakturacím. Už chápeme, proč mu dali jméno UniQ.

Jaroslav Kohoutek - správce portálu

Portál GastroZoom.cz

Portál GastroZoom.cz

Náš portál o gastronomii je novým projektem (2014). Když jsme měli tuto myšlenku, rovnou jsme uvažovali nad nějakým systémem, který nám usnadní naší práci i práci s klienty. Dlouho jsme hledali něco rozumného, až mi nakonec kamarád doporučil, abych vyzkoušel tento systém, že ho nabízejí na jeden rok zdarma. Momentálně jsme v tomto režimu už několik měsíců a program se nám moc líbí a vyhovuje nám. Používáme ho zejména pro řízení našich obchodníků a správu kontaktů. Myslím ale, že postupně začneme využívat celé portfolio funkcí, které UniQ nabízí.

Petr Vopátek - manažer portálu
 

Motor BIKE magazín

Motor BIKE magazín

Systém UNIQ nám velice zjednodušil naši evidenci klientů a tím nám umožnil i osobitější přístup k jednotlivým klientům. Práce zaměstnanců je přehledně srhomážděna na jednom místě a to nám umožňuje spravedlivě odměňovat jejich práci. Program UniQ je opravdovým pomocníkem v komplexním slova smyslu. Od řízení vztahů se zákazníky, přes zadávání úkolů, sledování projektů, správě firemní databáze, až po další informační a ekonomické agendy.

Jana Kolací - uživatelka programu

ProGastronomy

ProGastronomy

Pro mě bylo vždy nejdůležitější hlídat pravidelnou komunikaci se zákazníky. Prodejem vztah začíná a díky UNIQ mám kompletní přehled a historii všech aktivit, které se uskutečnili. Vystavit fakturu nebylo nikdy jednodušší.

Martin Kohout - majitel, gastronomický poradce