UNiQ Skladová evidence
CZ | EN | ES

UniQ podnikový systém

Společnost UNIQ Systems, s.r.o., vyvíjí již téměř 12 let systémy CRM a ERP, pokladní, skladové, fakturační systémy, HR a docházkové systémy, kontrolní systémy a další.

Jedním z důležitých firemních procesů je vedení skladové evidence. Se Skladovým systémem UNIQ bude Váš sklad skutečně fungovat a Vy budete mít vždy kontrolu nad skladovými zásobami, a to ať již provozujete malý sklad nebo velké sklady s několika divizemi. Skladový systém UNIQ Vám umožní vytváření a evidenci příjemek, dodacích listů, vydaného zboží, evidenci a tvorbu předávacích protokolů nebo zápůjček atd. Jednotlivé skladové položky lze v rámci systému také propojit s e-shopem a pracovat třeba i s EAN kódy. Systém dále umožňuje evidenci majetku, sledování statistik skladu nebo třeba také evidenci odpadů a další.

Skladový systém UNIQ má vlastní agendu správy reklamací, která pracuje s indentifikačním číslem RMA, jehož prostřednictvím můžete kdykoliv sledovat stav a celkový průběh reklamace. Identifikátor RMA může být navíc také propojen s internetovým obchodem.

Samozřejmostí skladového systému UNIQ je také funkce pro export všech dat.UNiQ Skladová evidence